Poliklinik Mürefte ASM - Şarköy Mürefte Aile Sağlığı Merkezi Poliklinik - Tekirdağ Şarköy Mürefte Aile Sağlığı Merkezi ASM

çorlu haberleri iş ilanları çerkezköy haberleri iş ilanları tekirdağ haberleri

Poliklinik Mürefte ASM - Şarköy Mürefte Aile Sağlığı Merkezi Poliklinik - Tekirdağ Şarköy Mürefte Aile Sağlığı Merkezi ASM

         HASTA MUAYENE HİZMETLERİMİZ
                 

muayene  “““  Merkezimizde çalışma süremizin tamamını hasta muayenesi almaktadır. Oysa birinci basamak sağlık hizmetlerinde koruyucu hekimlik (bebek, çocuk, gebe takipleri ve hastalık taramaları) ile istatistik çalışmaları önceliklidir. Bu nedenle poliklinik hizmetlerini acil haller dışında saat 16:00 'ya kadar bitirmek istiyoruz. Bu konuda bize yardımcı olursanız seviniriz. ”””

saat
ESNEK MESAİ UYGULAMASI HAKKINDA
BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN...

 

!!!     Merkezimizde elektronik sıra sistemi vardır. Hekiminize gitmeden önce zemin kattaki sıramatikten sıra numaranızı alınız. Her bir hasta için bir sıra numarası alınmalıdır. Sonra hekiminizin kapısında bekleyip, sıra numaranızın yanmasını bekleyin.

dikkat    Gebelerin ve 1 yaşından küçük bebeklerin, hastaların yoğun bulundukları ortamda enfeksiyon kapma riskleri  vardır. Bu nedenle sıranızı küçük bebeklere ve gebelere vermeniz uygun olacaktır.

 

dikkat     Reçete yazılırken:
          Reçetesine başkası adına ilaç istemek,
            Başkasının kimliği ile ilaç istemek,
                             Hastayı getirmeden ilaç yazdırmak SUÇTUR..!


Mürefte Aile Sağlığı Merkezi Şarköy / Tekirdağ   |   Tel : 0 282 528 70 17   |   info@murefteasm.gov.tr